|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра настінне Transformer L33 2xG9 V3565
Артикул
V3565
Немає в наявності
2 826 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
31 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
33 см |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 22x9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Розмір упаковки | 45х35х18 см |
Опис
Вишукана модель в корпусі метал кольору латунь з прозорими скляними дисками, що мають унікальний, довершений вигляд В серії представлені люстра та бра






Кур'єром по Києву