|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник Dune D13 H23 9W 3000K V2131
Артикул
V2131
В наявності
3 353 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 9 |
|
Світлова температура
|
3000K |
| Колір корпусу | Сірий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
13 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 41х27х21 см |





Кур'єром по Києву