|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Латунна LED люстра на 6 прозорих плафонів із вбудованими світлодіодами K 26/6 AB V3474
Артикул
V3474
В наявності
3 635 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 23 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
77 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
77 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
33 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Стельова LED люстра з прозорими плафонами, в яких вбудовані світлодіоди у вигляді «світлячків». Колірний режим світлодіодів - 4000 К (нейтральне денне світло). Ця серія люстр доступна на 6 або 8 плафонів у двох кольорах корпусу: латунь або чорний.


Кур'єром по Києву