|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
LED бра в геометричній формі YG 803/2 R V1816
Артикул
V1816
В наявності
1 815 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 8 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 53х26х29 см |
Опис
Серія led світильників, що складається з основної люстри в геометричній формі на 2 плафони кільця, та двох напівкілець чорного кольору з прозорим орг склом, підвісного світильника та бра Колірний режим світильників: 2900К, 4000К, 5000К


Кур'єром по Києву