|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
LED люстра у чорному каркасі SGA 18 V3733
Артикул
V3733
В наявності
5 854 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 77 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
8 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 13 см |
| Розмір монтажної планки | 17х17 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 65х65х15 см |
Опис
Сучасна світлодіодна люстра на 3 світлових режими Модель доступна у двох діаметрах: 60 ат 80 см

Кур'єром по Києву