|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ліхтар настінний 1005 W BG V2110
Артикул
V2110
В наявності
1 015 грн
1 268 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Розмір стельової основи | 17х9 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 22х20х28 см |
Опис
Ліхтар настінний під лампу в корпусі метал






Кур'єром по Києву