|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ліхтар настінний вуличний 897B BG V2109
Артикул
V2109
В наявності
1 345 грн
1 680 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 15 |
|---|---|
| Кількість ламп | 1 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Розмір стельової основи | 20х12 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 24х24х37 см |
Опис
Ліхтар настінний вуличний






Кур'єром по Києву