|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Cannes D60 28W 3CCT V4980
Артикул
V4980
В наявності
7 484 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 28 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Діаметр кільця | 60 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Дизайн цієї люстри вражає своєю вишуканістю та стильністю. Підвісне кільце виготовлене з металу чорного кольору, а його зовнішня сторона прикрашена графітовими скляними рельєфними пластинами двох розмірів (вищі та нижчі), які додають об'ємності та сучасної естетики. Всередині кільця розташовані вбудовані світлодіоди з трьома режимами освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Модель доступна у двох розмірах: Діаметр 60 см із потужністю 28 Вт. Діаметр 80 см із потужністю 37 Вт. Завдяки регульованій висоті підвішування від 15 до 120 см, ця люстра гармонійно впишеться в приміщення з різною висотою стель. Ця модель стане ідеальним вибором для просторих сучасних інтер'єрів, таких як вітальні, їдальні чи спальні. Її сучасний дизайн і м'яке розсіяне світло створюють затишну атмосферу, доповнюючи стильний декор.

Кур'єром по Києву