|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Cantina D45 28W 3CCT V4987
Артикул
V4987
В наявності
8 026 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 28 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Діаметр кільця | 45 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Ця люстра втілює сучасний стиль із геометричним дизайном, який стане виразним акцентом у вашому інтер'єрі. Підвісне кільце складається з декількох прямокутників із металу чорного кольору, висотою 10 см, які почергово з'єднані меншими прямокутними елементами. Така конструкція створює оригінальний та стильний вигляд. У кожному прямокутнику по внутрішній стороні вбудовані світлодіоди, які підтримують три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло, що дозволяє легко налаштовувати атмосферу приміщення. Модель представлена у двох розмірах: Діаметр 45 см із потужністю 28 Вт. Діаметр 60 см із потужністю 29 Вт. Завдяки регульованій висоті підвішування, яка варіюється від 15 до 120 см, люстра підходить для приміщень з різною висотою стель. Ця модель ідеально доповнить просторі сучасні інтер'єри у стилях мінімалізм, модерн або хай-тек. Її унікальний дизайн та якісне освітлення створять затишну й стильну атмосферу у вітальні, спальні чи їдальні.

Кур'єром по Києву