|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра CHARM в стилі Лофт 9913 V2457
Артикул
V2457
В наявності
2 625 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
36 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |

Кур'єром по Києву