|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Aladino D80 3CCT V3014
Артикул
V3014
В наявності
8 456 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 60 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Діаметр | 80см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 56х56х20 см |
Опис
Модель представлена у 4-х діаметрах: 50 см, 60 см, 80 см та 100 см

Кур'єром по Києву