|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Alena D68 H60 16xE14 V1115
Артикул
V1115
В наявності
9 643 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 16 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
68 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 75 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 38х30х34 см |
Опис
Дизайнерський світильник із скла складається з сфери хромованого кольору та з скляних призм, що накручуються на корпус люстри. Корпус доповнює ланцюг, який має можливість регулювати висоту світильника.

Кур'єром по Києву