|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Alfa D60 H40 7xE14 V2975
Артикул
V2975
В наявності
6 180 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Сіро-блакитний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Дизайнерський сучасний світильник з скляними пластинами сіро-блакитного кольору та витонченим корпусом з металу в двох кольорах: латунь та рожеве золото Люстра стане розкішною прикрасою для вітальні, спальні, ресторану, готелю або вестибюлю

Кур'єром по Києву