|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Alfu V5905 46W 4000К D80
Артикул
V5905
В наявності
8 425 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 46 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
| Максимальна висота | 165 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Розмір стельової основи | 20х4,5 см |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Форма | Кільце |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайн цієї люстри вражає своєю мінімалістичністю та стильністю. Два тонкі кільця виготовлені з металу чорного кольору із акриловим розсіювачем кріпляться між собою маленькими круглими деталями золотої фурнітури. Це додає люстрі об'ємності та сучасної естетики. Всередині кільця розташовані вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла Модель доступна у двох розмірах: Діаметр 60 см із потужністю 36 Вт. Діаметр 80 см із потужністю 46 Вт. Завдяки регульованій висоті підвішування від 45 до 165 см, ця люстра гармонійно впишеться в приміщення з різною висотою стель. Ця модель стане ідеальним вибором для просторих сучасних інтер'єрів, таких як вітальні, їдальні чи спальні. Її сучасний дизайн і м'яке розсіяне світло створюють затишну атмосферу, доповнюючи стильний декор.

Кур'єром по Києву