|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Amadeus D80 53W 3CCT V2825
Артикул
V2825
В наявності
9 076 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 53 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
11 см |
| Діаметр | 80см |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 66х66х16 см |

Кур'єром по Києву