|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Anfora V5748 LED 76W 3CCT L80
Артикул
V5748
В наявності
14 545 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 76 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
| Максимальна висота | 165 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 35х7х4 см |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 7 тросів |
| Режим нічника | Є |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Форма | Асиметрична |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Незвичайна та ефектна, ця підвісна люстра вражає своїм сучасним дизайном і гармонійно поєднує в собі інновації та естетику. Її органічні, плавні форми ніби натхненні природою-хвилеподібні лінії кожного кільця створюють м'який, повітряний силует. У поєднанні з елегантним металевим корпусом люстра стає справжнім арт-об'єктом у будь-якому просторі. Люстра представлена у 2-х кольорах корпусу (золотий та чорний) та у 3-х конфігураціях: 2 яруси: 80 + 64 см 3 яруси: 80 + 64 + 43 см, потужність 76 Вт (38 Вт тепле/холодне світло + 8 Вт нічник) 5 ярусів: 120 + 100 + 80 + 60 + 40 см У нижній частині кожного кільця вбудоване ЛЕД-підсвічування із силіконовим розсіювачем. Доступні три режими світла-теплий, холодний і нейтральний-а також режим нічника. Кріплення на тросах дозволяє регулювати висоту кожного елементу окремо, створюючи власну унікальну світлову композицію. Ця модель ідеально підходить для просторих віталень, їдалень, холів, бутиків або публічних зон, де потрібен виразний світловий акцент та відчуття простору.










Кур'єром по Києву