|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 7 |
| Розмір упаковки | 66х66х35 см |
Опис
Заворожуюча люстра з двома варіантами скляних видовжених підвісів Люстра доступна у двох діаметрах - 60 см та 80 см Скляні підвіси довжиною 25 см

Кур'єром по Києву