|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Argi V5997 2xE27 D50 L45
Артикул
V5997
В наявності
14 888 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Полімерний текстиль |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Підвісна люстра зачаровує своєю унікальною формою, яка як ніби натхненна морськими мотивами. Її абажур виготовлений із полімерного текстилю, що надає легкості та напівпрозорої витонченості, створюючи ефект м'якого, розсіяного світла. Конструкція підвісу люстри складається із 4-х великих частин, які разом утворюють неймовірний абажур 45х50 см. Гладкі хвилясті лінії надають люстрі динаміки, а чорна підвіска внизу доповнює та акцентує. Комплектується люстра 3-ма лампочками з цоколем 27 із холодним білим світлом, що додає приміщенню свіжості та сучасного настрою. Регульована висота підвісу до 200 см дає можливість інтегрувати модель у приміщення з різною висотою стелі, роблячи її універсальним рішенням для житлових і комерційних просторів. Ідеально підходить для спалень, віталень, лаунж-зон, кафе та стильних громадських просторів, де важливі легкість форм, м'якість світла та витончена естетика.

Кур'єром по Києву