|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Bolla D50 2xE27 V1170
Артикул
V1170
Немає в наявності
3 785 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Діаметр | 50см |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2.15 |
| Розмір упаковки | 52х53х22 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісна люстра у скандинавському стилі представлена у 4-х розмірах корпусу, діаметром : 40, 50, 60, 80 см

Кур'єром по Києву