|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Camelot D55 8xG9 V2361
Артикул
V2361
Немає в наявності
20 385 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 9 |
| Розмір упаковки | 65х51х41 см |
Опис
Завдяки регулюючому механізму, можна змінювати напрямок плафонів.

Кур'єром по Києву