|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Capsule D50 8xG9 V4813
Артикул
V4813
В наявності
8 325 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Діаметр кільця | 32 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Представляємо нову серію люстр, яка вирізняється сучасним дизайном із чіткими геометричними лініями та мінімалістичними акцентами. У серії є 2 варіанти кольорів корпусу: чорний та латунь. Основу люстри становить металеве кільце, що надає виробу елегантного вигляду та робить його стильним доповненням для сучасних інтер'єрів. На кільці почергово розміщені 8 подвійних скляних плафонів діаметром 10 см з цоколем 9 (завдяки цьому люстра підтримує сучасні лампи, забезпечуючи комфортне та ефективне освітлення Загальний діаметр люстри - 50 см, діаметр металевого кільця - 32 см. Ця серія люстр ідеально підійде для віталень, їдалень, спалень або офісних приміщень, додаючи інтер'єру легкості та сучасного стилю.

Кур'єром по Києву