|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Corso D80 H26 9xG9 V717
Артикул
V717
В наявності
5 795 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 10 |
|---|---|
| Кількість ламп | 9 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
| Максимальна висота | 36 см |
| Мінімальна висота | 26 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 47х24х18 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна трубчаста люстра, з регулюючим плафонами на 9,13 та 18 ламп



Кур'єром по Києву