|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Corso D120 18xG9 V4824
Артикул
V4824
В наявності
11 255 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 18 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Ця модель сучасної люстри вирізняється своїм мінімалістичним та стильним дизайном, що поєднує чіткі геометричні форми з індустріальними елементами. Її металевий каркас утворює розгалужену конструкцію, на якій розташовані регулюючі плафони-споти із цоколем 9. У нашому асортименті представлено чотири комплектації цієї люстри (на 9,12 та 18 ламп) у трьох кольорах корпусу: білий, чорний та латунь. Ця модель люстри ідеально підходить для просторих приміщень, таких як вітальні чи їдальні, додаючи до інтер'єру нотки сучасної елегантності та індустріальної витонченості.

Кур'єром по Києву