|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Cylinder D80 H60 8xG4 V1960
Артикул
V1960
Немає в наявності
6 084 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Розмір упаковки | 79х48х20 см |
Опис
Стильна каскадна люстра на 6 або 8 плафонів

Кур'єром по Києву