|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Elis D70 L70 22L 4000К V669
Артикул
V669
В наявності
5 861 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
| Кількість ламп | 22 |
| Потужність, Вт | 27 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 69х69х20 |
Опис
Незвичайна люстра у формі колеса доступна у двох розмірах











Кур'єром по Києву