|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Elis V6122 33W 4000К D70
Артикул
V6122
В наявності
6 481 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 22 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 33 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Залізо |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 21 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Стильна люстра-колесо у стилі постмодерн стане ефектним акцентом у сучасному інтер'єрі. Її дизайн нагадує колесо, де від чорної металевої основи розходяться хромовані шпиці, створюючи витончену геометрію. Уздовж круглого контуру розміщені невеликі плафончики зі вбудованими світлодіодами нейтрального світла, що забезпечують рівномірне та м'яке освітлення. Модель доступна у двох розмірах: 60 см (18 плафонів, 27 Вт) та 70 см (22 плафони, 33 Вт). Завдяки регульованій висоті від 25 до 115 см люстру можна адаптувати до приміщень із різною висотою стелі. Ідеально підходить для інтер'єрів лофт, хай-тек, мінімалізм та сучасної класики. Виграшно виглядає у вітальні, їдальні, просторому холі чи креативному офісі, додаючи інтер'єру динаміки, стилю та технологічної елегантності.

Кур'єром по Києву