|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Emilio D110 12xG9 V4169
Артикул
V4169
Немає в наявності
10 465 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий з градієнтом |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 45 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 73х65х30 см |
Опис
Модель з оригінальними плафонами геометричної форми з напиленням, що схоже на місячний покрив з градієнтом від білого до прозорого Модель виконана з металу кольору латунь на 9/12/15 плафонів На одному ріжку розміщено З дивовижних плафони, в комплекті є лампи потужністю 4 вт на три колірних режими роботи: теплий, холодний, нейтральний колірний режим світла

Кур'єром по Києву