|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Fada D60 4000К V2008
Артикул
V2008
Немає в наявності
6 243 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 40 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
9 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 64х64х18 см |
Опис
Підвісна світлодіодна люстра в корпусі чорний хром Люстра представлена у двох діаметрах - 60 см та 80 см

Кур'єром по Києву