|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Flash D110 40W 3CCT V322
Артикул
V322
В наявності
5 985 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 40 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Сучасна ЛЕД люстра в корпусі метал чорного кольору з ріжками, що регулюються по осі на 360 ;. Ріжки довжиною 58 см та 40 см. На закінченнях ріжків розміщуються 8 світлодіодних плафонів-спотів. Розмір спотів 7х7 см та 10х3 см. Люстра з вбудованими світлодіодами на три колірних режими роботи: теплий, холодний, нейтральний колір світла. Потужність 40 Вт. Висота люстри може регулюватись (40 або 70 см) завдяки трубці 30 см. ЛЕД люстра представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний


Кур'єром по Києву