|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Gaito D50 3xE27 V1212
Артикул
V1212
В наявності
8 175 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 48 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір упаковки | 55х55х36 см |
| Тип приміщення | в дитячу |
Опис
Люстра з медведиками на 3 лампи В серії представлені бра, підвісні світильники в декількох розмірах та люстра на 3 плафони Матеріал ведмедиків - гіпс, матеріал плафонів - органічний пластик

Кур'єром по Києву