|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Grid D60 8xE14 V1698
Артикул
V1698
В наявності
13 316 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 8х4 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 45х45х22 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Люстра із серії в чорному кольорі із золотистими кільцями

Кур'єром по Києву