|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Hanoi 90W 4000К V1614
Артикул
V1614
В наявності
20 745 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 90 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 320 см |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 65х38х20 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайнерський світильник на 6 підвісів






Кур'єром по Києву