|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Hanoi H220 18W 4000К V1706
Артикул
V1706
Немає в наявності
4 615 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 18 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
220 см |
| Максимальна висота | 320 см |
| Мінімальна висота | 100 см |
| Розмір стельової основи | 9х5 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 44х30х18 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Дизайнерський підвісний світильник в чорному корпусі з вбудованими світлодіодами -


Кур'єром по Києву