|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Hera D60 44W 3CCT V1092
Артикул
V1092
Немає в наявності
8 981 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 44 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 67х67х12 см |
Опис
Розкішна кругла люстра з підвісними ланцюжками. Корпус метал кольору хром. Люстра має вбудовані світлодіоди на 3 колірних режими (тепле, нейтральне денне, холодне). Дана модель люстри представлена у двох розмірах, діаметром: 60 та 80 см

Кур'єром по Києву