|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Hera D60 3CCT V1200
Артикул
V1200
Немає в наявності
8 925 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 15 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 145 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Розмір упаковки | 57х57х12 см |
Опис
Підвісна люстра з ланцюжками

Кур'єром по Києву