|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Hollywood D60 6xE14 V1681
Артикул
V1681
В наявності
12 055 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 230 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 64х64х12 см |
Опис
Підівісна люстра в двох діаметрах з хромованими алюмінієвими пластинами

Кур'єром по Києву