|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 66х66х23 см |
Опис
Підвісна люстра із скляними пластинами наче хмари у три яруси Модель представлена у діаметрі 60 см, 70 см та 80 см

Кур'єром по Києву