|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Hook V5795 12xE14 D80
Артикул
V5795
Немає в наявності
13 865 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Підвісна люстра -це вишукане поєднання художнього дизайну та ніжного світла. Особливу увагу привертають декоративні скляні пластини, які нагадують легкі хмари або кристалізовані краплі води. Їхня органічна форма з м'якими вигинами, матовою та прозорою текстурою створює ефект об'ємності й легкості, а світло, проходячи крізь скло, набуває м'якого розсіяного сяйва. Каркас люстри виготовлений із металу кольору латунь, що додає теплих ноток та елегантності. Цоколь Е14 дозволяє використовувати різні типи ламп залежно від бажаного рівня яскравості та температури світла. Модель представлена у варіаціях: Два яруси- ; 40 см (4 лампи) та ; 50 см (6 ламп) Три яруси- ; 60 см (9 ламп), ; 70 см (12 ламп), ; 80 см (12 ламп) Висота люстри регулюється за допомогою металевих трубок у комплекті-55 або 65 см. Люстра ідеально пасуватиме для інтер'єрів у стилі арт-деко, модерн або еклектика, додаючи простору м'якого блиску та унікального характеру.

Кур'єром по Києву