|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Hubble V6046 LED 4W 4000К D40
Артикул
V6046
Немає в наявності
11 625 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Стильна та сучасна підвісна люстра стане яскравим акцентом в інтер'єрі, поєднуючи мінімалізм із футуристичними мотивами. Її конструкція складається з білого металевого корпусу та плавно вигнутих панелей, що створюють ефект динаміки та легкості. Завдяки своїй незвичній формі люстра випромінює м'яке, розсіяне світло, додаючи простору затишку та елегантності. Основні особливості: Доступні розміри: 30, 40, 50 та 60 см у діаметрі Вбудовані світлодіоди з нейтральним денним світлом (4 Вт) Максимальна висота підвісу: 190 см (регульована) Ідеально доповнить інтер'єри у сучасному стилі, хай-тек, мінімалізмі та скандинавському дизайні.


Кур'єром по Києву