|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Hue V5696 12xGU10 L123
Артикул
V5696
В наявності
10 485 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Латунь |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
123 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | 3 металевих троси |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | на кухню |
Опис
Сучасна лінійна люстра у скандинавському стилі-вдале поєднання функціональності, лаконічного дизайну та стильної геометрії. Модель виконана в чорному металевому корпусі з плафонами у вигляді спотів, які надають світильнику динамічності та дозволяють направити світло у потрібному напрямку. Доступна у двох варіантах кольору плафонів-класичному чорному або трендовому латунному, кожен розміром 10х5 см. Люстра представлена у трьох комплектаціях: на 5, 9 або 12 ламп, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під площу приміщення. Оснащена цоколем 10, завдяки чому ви можете обрати лампи відповідної потужності та кольорової температури. Регульована висота-65 або 75 см-дозволяє адаптувати модель під різні простори: від кухонного острівця до довгого обіднього столу чи робочої зони. Ця лінійна люстра гармонійно впишеться в сучасні, мінімалістичні або скандинавські інтер'єри, додаючи їм структурованості та характеру.

Кур'єром по Києву