|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Indo D85 18xGU10 V1183
Артикул
V1183
В наявності
11 516 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 18 |
|
Цоколь
|
GU10 |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 90х90х11 см |
Опис
Сучасна модель для вільного простору, високих стель або для освітлення над робочою зоною, обіднім столом та між сходами в будинках на 3/6/9 плафонів в корпусі метал чорного кольору. Дизайн люстри виконаний в сучасному стилі з плафоном у вигляді споту на дві лампи. Є можливість регулювання напряму плафону. В одному плафоні дві лампи, одна направлена вверх, друга вниз, цоколь G 10.






Кур'єром по Києву