|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Indo D65 12xGU10 V1626
Артикул
V1626
В наявності
9 257 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 70х70х11 см |
Опис
Сучасна модель для вільного простору, високих стель або для освітлення над робочою зоною, обіднім столом та між сходами в будинках на 3/6/9 плафонів в корпусі метал чорного кольору Дизайн люстри виконаний в сучасному стилі з плафоном у вигляді споту на дві лампи Є можливість регулювання напрямку плафону В одному плафоні дві лампи, одна направлена вверх, друга вниз, цоколь G 10

Кур'єром по Києву