|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Indus D80 58W 3CCT V326
Артикул
V326
В наявності
17 875 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 58 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Матеріал розсіювача | Полімер |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісна 2-х ярусна люстра у вигляді двох підвісних кіл (60 см та 80 см) зі світловими білими матовими полімерними кулями (діаметр 10 см) на металевому корпусі кольору латунь. Люстра має три режими освітлення, потужність 58 Вт. Можна на два вимикачі (окремо кільця: менше кільце - 25 Вт, більше кільце - 33 Вт). Серія люстр на 3 світлових режими представлена у трьох варіантах: діаметрах - 60 см та 80 см та двоярусний 60+80см.


Кур'єром по Києву