|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра дизайнерська Indus V5706 LED 37W 3CCT D60
Артикул
V5706
Немає в наявності
8 915 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 37 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Підвісна люстра у вигляді елегантного кільця зі світловими білими кулями - це сучасне рішення для інтер'єру, що поєднує в собі мінімалізм, геометричну гармонію та вишуканий стиль. Дизайн моделі складається з металевого корпусу, навколо якого рівномірно розташовані білі плафони у формі куль (у них вбудовані світлодіоди на три режими освітлення). Вони створюють м'яке та приємне освітлення, що наповнює простір комфортною атмосферою. Завдяки трьом режимам освітлення можна обрати оптимальну інтенсивність світла відповідно до потреб приміщення. Загальна потужність люстри - 37 Вт, а висота регулюється від 30 до 105 см, що робить її універсальним рішенням для різних просторів. Вона ідеально підходить для вітальні, обідньої зони, просторої спальні або стильного ресторану. Люстра має діаметр 60 см і доступна у двох варіантах кольору корпусу: розкішна латунь або стильний хром. Це дозволяє легко інтегрувати її в сучасний, скандинавський, мінімалістичний чи арт-деко інтер'єр.


Кур'єром по Києву