|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 25х17 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Підвісний світильник у металевому корпусі чорного кольору на 3 лампи

Кур'єром по Києву