|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Interstellar D65 45W 3CCT V1619
Артикул
V1619
В наявності
9 215 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 45 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 70х70х13 см |


Кур'єром по Києву