|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Invinting D80 8L V147
Артикул
V147
Немає в наявності
10 492 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Діаметр | 80см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір стельової основи | 16х4 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 58х58х16 см |
Опис
Сучасна скандинавська серія світильників Модель доступна у трьох розмірах: кільце 60 см і 80 см та видовжена 110 см Наявність магніта дозволяє вільно моделювати та змінювати положення плафонів на каркасі: зверху або знизу
Кур'єром по Києву