|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Кількість ламп | 24 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Легкість прозорих повітряних плафонів на одному фото Світильник з прозорими плафонами кулями різного діаметру з хаотичним розміщенням на білому або чорному кольорі корпусу Модель представлена в двох розмірах: на 15 плафонів та на 24 плафони

Кур'єром по Києву