|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 15 |
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
Опис
Люстра підвісна кільцева у чорному металевому корпусі із 15 білими плафонами. Загальний діаметр люстри - 75 см (діаметр кільця 55 см).






Кур'єром по Києву