|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Kamerun D65 7xE14 V656
Артикул
V656
В наявності
6 955 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 7 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Вишукана люстра із декоративними графітовими пластинами діаметром 65 см. Корпус метал кольору рожеве золото. Декоративні графітові пластини розміром 34х18 см / 34х16 см. Висота люстри регулюється завдяки додатковим трубкам довжиною 20 см та 30 см.

Кур'єром по Києву